Tervetuloa kilpailemaan!


Yleistä

Päivämäärä: 21.06.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 17.06.2020
Vastuuhenkilö: Knipse, VRL-14657
Järjestyspaikka: Tuontitalli Gråsparv, GRAS1301
Tulokset: Lyhyt arvonta

Säännöt & rajoitukset

30 ratsukkoa / luokka
3 hevosta ratsastajalta / luokka
2 luokkaa / hevonen
Yksi hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan
Kilpailut ovat avoimet kaikille

Luokat

1. Luokka Vaativa B (30/30 os.)
2. Luokka Vaativa A (23/30 os.)
3. Luokka Prix St. Georges (21/30 os.)

Osallistuminen

Sähköpostiin: knipse.virtuaali@outlook.com
Otsikolla: KRJ008-012
Muodossa: Luokka [rv] Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000<*br>
Huom! Poista tähdet osallistuessasi! Väärin ilmoittautuneet jätetään huomiotta.



Osallistujatilanne löytyy ensimmäisestä kutsusta!
KRJ008 - KRJ009 - KRJ010 - KRJ011 - KRJ012




Tulokset


1. Vaativa B

1. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032
2. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
3. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya VH20-031-0065
4. Calla (VRL-11247) – Moon Lunatar VH13-018-0682
5. enna (VRL-14704) - Sielunkuiskaaja VH19-018-0446
6. Sussu (VRL-12636) - Virmalan Pilke VH17-018-0762
7. Sussu (VRL-12636) - Rentunruusu VH17-018-0058
8. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Millenium VH14-031-0918
9. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
10. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
11. Lithy (VRL-07127) - My Question VH14-174-0001
12. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
13. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
14. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
15. Veera R. (VRL-10735) - Konna
16. Eeva (VRL-14793) – Adinan Myslimieli VH19-018-0441
17. Calla (VRL-11247) – Runon Vanilja VH16-018-2395
18. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
19. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
20. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
21. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
22. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
23. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
24. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
26. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
27. enna (VRL-14704) - Kaunon Avaruuskävelijä VH19-018-0443
28. Sussu (VRL-12636) - Hattivatti SUS
29. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012


2. Vaativa A

1. Veera R. (VRL-10735) - Konna
2. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
3. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
4. Eeva (VRL-14793) – Sierra Selenite VH19-031-0162
5. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
6. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
7. Cherry (VRL-12299) - Pep Rally VH14-012-0120
8. Alisé (VRL-13542) – Little Enemy SHF VH17-222-0004
9. Alisé (VRL-13542) – Yassu VH16-222-0010
10. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
11. Calla (VRL-11247) - Villahaan Helmikkä VH17-018-0519
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
13. Eeva (VRL-14793) – Skerry VH16-222-0007
14. Sussu (VRL-12636) - Sjoerd CENS
15. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
16. Alisé (VRL-13542) – Dancing Queen SHF VH17-222-0005
17. Cherry (VRL-12299) - Calfuray NL VH12-040-0119
18. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
19. Cherry (VRL-12299) - Bloody Mary VH18-012-0307
20. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
21. Calla (VRL-11247) - Villahaan Vaniljatango VH17-018-0512
22. Calla (VRL-11247) - Moon Himmeli VH15-018-1143
23. Eeva (VRL-14793) – Cloud Gott Olha VH19-013-0011


3. Prix St. Georges

1. sarqquu (VRL-04374) - Marianela VH20-033-0004
2. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
3. Sussu (VRL-12636) - Walerian Mixed VH19-048-0013
4. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
5. Ilona (VRL-14757) – Algebra F VH20-031-0138
6. Ilona (VRL-14757) – Ironman F VH19-021-0058
7. Sussu (VRL-12636) - Mixed Wallflower VH19-048-0014
8. Sussu (VRL-12636) - Cavalero vd Halor VH18-012-0376
9. Valo (VRL-14859) - Genoveva Cassandra VH20-087-0005
10. Lithy (VRL-07127) - Arrest Sheen VH13-031-0233
11. Eeva (VRL-14793) – Cloud Gott Olha VH19-013-0011
12. Veera R. (VRL-10735) - Swango
13. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
14. Eeva (VRL-14793) – Sierra Selenite VH19-031-0162
15. Alisé (VRL-13542) – Rocco
16. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
17. Ilona (VRL-14757) – Dragonbite F VH19-031-0203
18. Veera R. (VRL-10735) - Soma
19. Lithy (VRL-07127) - Agent VH20-013-0039
20. sarqquu (VRL-04374) - Marcos de Torre VH20-287-0001
21. Knipse (VRL-14657) - Donelli I VH20-013-0024