Tervetuloa kilpailemaan!


Yleistä

Päivämäärä: 07.05.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 06.05.2020
Vastuuhenkilö: Knipse, VRL-14657
Järjestyspaikka: Tuontitalli Gråsparv, GRAS1301
Tulokset: Lyhyt arvonta

Säännöt & rajoitukset

30 ratsukkoa / luokka
3 hevosta ratsastajalta / luokka
2 luokkaa / hevonen
Yksi hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan
Kilpailut ovat avoimet kaikille

Luokat

1. Luokka Helppo B (29/30 os.)
2. Luokka Helppo A (30/30 os.)
3. Luokka Vaativa B (28/30 os.)

Osallistuminen

Sähköpostiin: knipse.virtuaali@outlook.com
Otsikolla: KRJ007
Muodossa: Luokka [rv] Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000<*br>
Huom! Poista tähdet osallistuessasi! Väärin ilmoittautuneet jätetään huomiotta.






Tulokset


1. Helppo B

1. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
2. Veera R. (VRL-10735) - Belle Star
3. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
4. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
5. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360
6. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
7. Kida (VRL-08368) - Vinhan Spearmint VH20-025-0008
8. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
9. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
10. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
11. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
12. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
13. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
14. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
15. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
16. Bella (VRL-14703) - Sierra Kiss Me Deadly VH19-017-0348
17. Milja (VRL-00692) - M.B. Bambina VH19-031-0069
18. Milja (VRL-00692) - M.B. Callaïs VH18-031-0361
19. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
20. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
21. Miltsu (VRL-05564) - Midnattens Fiona VH-18-053-0089
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
23. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
24. Miltsu (VRL-05564) - My Happy Ending Rewa VH11-017-0888
25. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
26. Pölhö (VRL-01436) - Delm Aristoteles VH20-003-0002
27. Milja (VRL-00692) - M.B. Echo VH18-031-0365
28. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
29. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002


2. Helppo A

1. Pölhö (VRL-01436) - Delm Aristoteles VH20-003-0002
2. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
3. Veera R. (VRL-10735) - Belle Star
4. Kida (VRL-08368) - Gwyn Harriet VH02-026-0620
5. Miltsu (VRL-05564) - Happenstance Rewa VH12-029-0016
6. Cherry (VRL-12299) - Willebys Hannah VH19-043-0002
7. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
8. Kida (VRL-08368) - Llyn Rhiannon VH02-026-0621
9. Kida (VRL-08368) - Erys Gawain VH02-026-0899
10. Milja (VRL-00692) - Huvin Karneoli VH18-018-0975
11. Veera R. (VRL-10735) - Sundance Kid
12. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
13. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
14. Milja (VRL-00692) - M.B. Hiiskatti VH17-018-1107
15. Miltsu (VRL-05564) - Misazzeey Rewa VH15-006-0088
16. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
17. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
18. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
19. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
20. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
21. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
23. Veera R. (VRL-10735) - Killer Miller
24. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
25. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
26. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
27. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
28. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
29. Miltsu (VRL-05564) - Pikkupellon Amira VH16-023-0024
30. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027


3. Vaativa B

1. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
2. Loru (VRL-14873) - Zip Zapper
3. Kida (VRL-08368) - Blakemere Cersei
4. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
5. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
6. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
7. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
8. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
9. Loru (VRL-14873) - KHn Gilberto
10. Cherry (VRL-12299) – Morsiusvatukka VH18-018-1908
11. Milja (VRL-00692) - M.B. Vappu VH18-031-0256
12. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Histamiini VH18-018-1690
13. Kida (VRL-08368) - Auvillar de Lousteau
14. Alisé (VRL-13542) - Fantastico VTG VH20-222-0001
15. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
16. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
17. Miltsu (VRL-05564) - Aleshia Rewa ox VH11-003-0517
18. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
19. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
20. Veera R. (VRL-10735) - Konna
21. Cherry (VRL-12299) – Kosmokettu VH18-018-1907
22. Loru (VRL-14873) - KHn Mielitietty
23. Kida (VRL-08368) - Tomera
24. Miltsu (VRL-05564) - Luning Yemn VH16-093-0005
25. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia
26. Miltsu (VRL-05564) - Jamila al Qismat VH16-003-0004
27. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
28. Veera R. (VRL-10735) - Kanksteri