Tervetuloa kilpailemaan!


Yleistä

Päivämäärä: 19.06.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 17.06.2020
Vastuuhenkilö: Knipse, VRL-14657
Järjestyspaikka: Tuontitalli Gråsparv, GRAS1301
Tulokset: Lyhyt arvonta

Säännöt & rajoitukset

30 ratsukkoa / luokka
3 hevosta ratsastajalta / luokka
2 luokkaa / hevonen
Yksi hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan
Kilpailut ovat avoimet kaikille

Luokat

1. Luokka Vaativa B (30/30 os.)
2. Luokka Vaativa A (23/30 os.)
3. Luokka Prix St. Georges (21/30 os.)

Osallistuminen

Sähköpostiin: knipse.virtuaali@outlook.com
Otsikolla: KRJ008-012
Muodossa: Luokka [rv] Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000<*br>
Huom! Poista tähdet osallistuessasi! Väärin ilmoittautuneet jätetään huomiotta.



Osallistujatilanne löytyy ensimmäisestä kutsusta!
KRJ008 - KRJ009 - KRJ010 - KRJ011 - KRJ012




Tulokset


1. Vaativa B

1. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
2. Sussu (VRL-12636) - Virmalan Pilke VH17-018-0762
3. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
4. Calla (VRL-11247) – Runon Vanilja VH16-018-2395
5. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Millenium VH14-031-0918
6. Sussu (VRL-12636) - Hattivatti SUS
7. enna (VRL-14704) - Sielunkuiskaaja VH19-018-0446
8. Veera R. (VRL-10735) - Konna
9. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya VH20-031-0065
10. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
11. Lithy (VRL-07127) - My Question VH14-174-0001
12. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
13. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
14. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
15. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
16. Calla (VRL-11247) – Moon Lunatar VH13-018-0682
17. Eeva (VRL-14793) – Adinan Myslimieli VH19-018-0441
18. Sussu (VRL-12636) - Rentunruusu VH17-018-0058
19. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
20. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032
21. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
22. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
23. enna (VRL-14704) - Kaunon Avaruuskävelijä VH19-018-0443
24. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
25. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
26. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
27. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
28. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
29. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
30. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209


2. Vaativa A

1. Eeva (VRL-14793) – Cloud Gott Olha VH19-013-0011
2. Calla (VRL-11247) - Moon Himmeli VH15-018-1143
3. Alisé (VRL-13542) – Little Enemy SHF VH17-222-0004
4. Eeva (VRL-14793) – Skerry VH16-222-0007
5. Cherry (VRL-12299) - Bloody Mary VH18-012-0307
6. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
7. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
8. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
9. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
10. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
11. Veera R. (VRL-10735) - Konna
12. Alisé (VRL-13542) – Yassu VH16-222-0010
13. Calla (VRL-11247) - Villahaan Vaniljatango VH17-018-0512
14. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
16. Eeva (VRL-14793) – Sierra Selenite VH19-031-0162
17. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
18. Alisé (VRL-13542) – Dancing Queen SHF VH17-222-0005
19. Cherry (VRL-12299) - Pep Rally VH14-012-0120
20. Calla (VRL-11247) - Villahaan Helmikkä VH17-018-0519
21. Cherry (VRL-12299) - Calfuray NL VH12-040-0119
22. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
23. Sussu (VRL-12636) - Sjoerd CENS


3. Prix St. Georges

1. Lithy (VRL-07127) - Agent VH20-013-0039
2. Knipse (VRL-14657) - Donelli I VH20-013-0024
3. Ilona (VRL-14757) – Algebra F VH20-031-0138
4. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
5. Eeva (VRL-14793) – Cloud Gott Olha VH19-013-0011
6. Veera R. (VRL-10735) - Swango
7. Valo (VRL-14859) - Genoveva Cassandra VH20-087-0005
8. Sussu (VRL-12636) - Mixed Wallflower VH19-048-0014
9. Eeva (VRL-14793) – Sierra Selenite VH19-031-0162
10. sarqquu (VRL-04374) - Marcos de Torre VH20-287-0001
11. sarqquu (VRL-04374) - Marianela VH20-033-0004
12. Ilona (VRL-14757) – Dragonbite F VH19-031-0203
13. Sussu (VRL-12636) - Cavalero vd Halor VH18-012-0376
14. Lithy (VRL-07127) - Arrest Sheen VH13-031-0233
15. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
16. Veera R. (VRL-10735) - Soma
17. Veera R. (VRL-10735) - Berdella
18. Ilona (VRL-14757) – Ironman F VH19-021-0058
19. Alisé (VRL-13542) – Rocco
20. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
21. Sussu (VRL-12636) - Walerian Mixed VH19-048-0013