Tervetuloa kilpailemaan!


Yleistä

Päivämäärä: 18.06.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä: 17.06.2020
Vastuuhenkilö: Knipse, VRL-14657
Järjestyspaikka: Tuontitalli Gråsparv, GRAS1301
Tulokset: Lyhyt arvonta

Säännöt & rajoitukset

30 ratsukkoa / luokka
3 hevosta ratsastajalta / luokka
2 luokkaa / hevonen
Yksi hevonen voi osallistua vain kerran yhteen luokkaan
Kilpailut ovat avoimet kaikille

Luokat

1. Luokka Vaativa B (30/30 os.)
2. Luokka Vaativa A (23/30 os.)
3. Luokka Prix St. Georges (21/30 os.)

Osallistuminen

Sähköpostiin: knipse.virtuaali@outlook.com
Otsikolla: KRJ008-012
Muodossa: Luokka [rv] Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000<*br>
Huom! Poista tähdet osallistuessasi! Väärin ilmoittautuneet jätetään huomiotta.



Osallistujatilanne löytyy ensimmäisestä kutsusta!
KRJ008 - KRJ009 - KRJ010 - KRJ011 - KRJ012




Tulokset


1. Vaativa B

1. Sussu (VRL-12636) - Hattivatti SUS
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
3. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Millenium VH14-031-0918
4. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
6. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
7. Veera R. (VRL-10735) - Konna
8. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
9. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
10. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
11. Eeva (VRL-14793) – Adinan Myslimieli VH19-018-0441
12. Sussu (VRL-12636) - Virmalan Pilke VH17-018-0762
13. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
14. enna (VRL-14704) - Kaunon Avaruuskävelijä VH19-018-0443
15. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
16. Lithy (VRL-07127) - My Question VH14-174-0001
17. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
19. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
20. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
21. Calla (VRL-11247) – Runon Vanilja VH16-018-2395
22. enna (VRL-14704) - Sielunkuiskaaja VH19-018-0446
23. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
24. Calla (VRL-11247) – Moon Lunatar VH13-018-0682
25. Nikki (VRL-14085) - Kalman Paharakkaus VH18-018-2261
26. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Caramel VH15-040-0032
27. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
28. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
29. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya VH20-031-0065
30. Sussu (VRL-12636) - Rentunruusu VH17-018-0058


2. Vaativa A

1. Alisé (VRL-13542) – Little Enemy SHF VH17-222-0004
2. Veera R. (VRL-10735) - Nollakontentti
3. Alisé (VRL-13542) – Dancing Queen SHF VH17-222-0005
4. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
5. Calla (VRL-11247) - Villahaan Vaniljatango VH17-018-0512
6. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
7. Veera R. (VRL-10735) - Konna
8. Calla (VRL-11247) - Villahaan Helmikkä VH17-018-0519
9. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
10. Eeva (VRL-14793) – Sierra Selenite VH19-031-0162
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
12. Cherry (VRL-12299) - Bloody Mary VH18-012-0307
13. Alisé (VRL-13542) – Yassu VH16-222-0010
14. Eeva (VRL-14793) – Skerry VH16-222-0007
15. Eeva (VRL-14793) – Cloud Gott Olha VH19-013-0011
16. Cherry (VRL-12299) - Calfuray NL VH12-040-0119
17. Veera R. (VRL-10735) - Kriminaali
18. Sussu (VRL-12636) - Sjoerd CENS
19. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
20. Calla (VRL-11247) - Moon Himmeli VH15-018-1143
21. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
22. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
23. Cherry (VRL-12299) - Pep Rally VH14-012-0120


3. Prix St. Georges

1. sarqquu (VRL-04374) - Marianela VH20-033-0004
2. Knipse (VRL-14657) - Donelli I VH20-013-0024
3. Ilona (VRL-14757) – Ironman F VH19-021-0058
4. Valo (VRL-14859) - Genoveva Cassandra VH20-087-0005
5. Sussu (VRL-12636) - Cavalero vd Halor VH18-012-0376
6. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
7. Sussu (VRL-12636) - Mixed Wallflower VH19-048-0014
8. Eeva (VRL-14793) – Sierra Selenite VH19-031-0162
9. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
10. sarqquu (VRL-04374) - Marcos de Torre VH20-287-0001
11. Sussu (VRL-12636) - Walerian Mixed VH19-048-0013
12. Veera R. (VRL-10735) - Soma
13. Eeva (VRL-14793) – Cloud Gott Olha VH19-013-0011
14. Lithy (VRL-07127) - Arrest Sheen VH13-031-0233
15. Alisé (VRL-13542) – Rocco
16. Ilona (VRL-14757) – Algebra F VH20-031-0138
17. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
18. Lithy (VRL-07127) - Agent VH20-013-0039
19. Ilona (VRL-14757) – Dragonbite F VH19-031-0203
20. Veera R. (VRL-10735) - Swango
21. Veera R. (VRL-10735) - Berdella